Strona Muzyczna CREDO - Credo

Strona Muzyczna CREDO
Logo
CREDO
Przejdź do treści
Szczęść Boże. Witamy na nowej stronie muzycznej Credo, która jest obecnie tworzona. Aby uzyskać więcej informacji z przeszłości zapraszamy do odwiedzenia starszej strony, która była aktualizowana do czerwca 2018 r. Od 1 września 2018 r. wszystkie wydarzenia są dostępne na obecnej - nowej stronie muzycznej Credo.


Wszystkim solenizantom życzymy
wielu łask i błogosławieństwa Bożego

Planowane:
Drodzy, ze względu na epidemię koronowirusa planowany na czerwiec w tym roku IX Festiwal Piosenki Piosenki Religijnej „Któż jak Bóg” został przeniesiony na następny rok i jest planowany 12 czerwca 2021 r. w Sobocie i 19 czerwca 2021 r w Tuligłowach.

INTERNETOWY KONKURS - SPOTKANIA Z PIOSENKĄ RELIGIJNĄ
W tym roku ze względu na epidemię zrodziła się propozycja spotkania z piosenką religijną na stronie internetowej aby swoje wokalne, muzyczne, duchowe i religijne bogactwo wyrazić przez nagranie w swoim domu rodzinnym pliku wideo z piosenką religijną i zaprezentować na naszej internetowej stronie muzycznej Credo.
Więcej informacji o propozycji w Regulaminie Internetowego Konkursu - Spotkania z Piosenką Religijną, który znajduje się poniżej na stronie Festiwal Piosenki Religijnej "Któż jak Bóg".  Zgłoszenia do 5 czerwca 2020 r.

Informacja o Konkursie
Ze względu na dużą ilość zgłoszeń do Internetowego Konkursu - Spotkania z Piosenką Religijną (co bardzo cieszy), dzienne limity przesyłanych danych, publikacja piosenek rozpoczęła się z jednodniowym opóźnieniem i będzie trwała od 8 do 14 czerwca. W czasie konkursowej prezentacji piosenek na stronie YouTube można oddać swój głos i polubić wybrane piosenki. W tym czasie również Komisja Muzyczna przyzna swoje punkty i rozstrzygnie o przyznanych miejscach. Wyniki polubień na YouTube oraz werdykt Komisji Muzycznej planujemy opublikować na stronie 16 czerwca 2020 r.

Linki (odnośniki) do Finału Internetowego Konkursu - Spotkania z Piosenką Religijną znajdują się na obecnej stronie poniżej
lub w zakładce Festiwal
"Polacy, oto wzywa nas" - zespół Credo
Koncert dziękczynny za dar Ojca św. Jana Pawła II - Krosno 24.04.2005 r.
"Tyle Dobrego"

Jesteśmy na: Wspólnota Muzyczna Credo

"Biały Motyl" - Zespół "VITIS-17" (Tarnów)
"Wierzę" - Zespół "Mizmor" (Rzeszów)
"Święty Michale Archaniele" - Gwardia św. Michała Archanioła (Pawlikowice - małopolskie)
"Anioł Stróż" - Zespół Promyczki i Promienie (Sz. P. w Lubomierzu - dolnośląskie)
"Anioły są wśród nas" - Mateusz Radomski, 8 lat (Warszawa - mazowieckie)
"Krajobraz" - Antoni Białek (Płóczki Dolne - dolnośląskie)
INTERNETOWY KONKURS - SPOTKANIA Z PIOSENKĄ RELIGIJNĄ

ZAPRASZAMY

obrazek do śpiewnika
ks. Zbigniew Pajor CSMA, Tuligłowy 133, 37-562 Rokietnica
Inteligo PKO BP - 50 1020 5558 1111 1225 9070 0110
credo@wcredo.eu
wcredo@wp.pl
credo@wcredo.eu
wcredo@wp.pl
telefon
tel. 608 202 842
16 - 622 13 84
Logo
duszpasterstwo
Wróć do spisu treści